Jdi na obsah Jdi na menu
 


2012_03_Na jihu Čech

V pátek 23. 3. 2012 jsme vyrazili na jih Čech. Cestou do Jindřichova Hradce jsme se zastavili v Táboře, kde byla v roce 2011 otevřena nová ZOO. Kempi se zvířata moc líbila, ale z velkých šelem měla respekt. Přeci jen je u koček zvyklá na jiné měřítko, a tak ji tyhle přerostlé čičiny přišly podivné.

Po ZOO na Kempi čekalo další překvapení, a to seznámení s dvěma bíglíkama – Maxem a Jazzem, se kterými trávila celý víkend. Kempi byla na kluky moc divoká, a ti si s ní moc hrát nechtěli, a tak byl celý víkend ve znamení "Kdo uteče, vyhraje..."

V sobotu 24. 3. 2012 si Kempi našla nové kamarády. Nejdří Míšu kuličku, který se nedal moc kousat, protože je hrozně chlupatý, ale se kterým byla sranda a poté jsme navštívili tatínka Auksise Interpolu alias Buschika. Nejen Kempi, ale i paničci se seznámili s jeho moc příjemnou paničkou a chovatelkou rottweilerů. Kempi po prvním ostichu a váhání brzy zjistila, že Buschi je kliďas a nic ho nehrozí, a to víc na něj dorážela.

Poté, co známe jak maminku Elinku i tatínka Buschika, jsme si jisti, že Kempi nemůže být nic jiného, než krásná Entlebuscha.