Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chov

Jsme CHS Entlebuchských salašnických psů, kde základem našeho chovu je fenka Kempi. Kempi s námi sdílí rodinný dům a při pěkném počasí tráví část dne na zahradě. Doprovází nás všude, na dovolené, na výletech, ale i při návštěvě našich rodin, kamarádů, restaurací,... Své aktivity přizpůsobujeme tomu, abychom je mohli vykonávat spolu s Kempi, což nás v ničem neomezuje, naopak nás Kempi přítomnost těší. Do budoucnosti bychom chtěli Kempi pořídit kamarádku, a to její dceru. Avšak dvě fenky jsou však pro nás maximum, protože více pejskům už bychom nemohli věnovat takovou péči, jakou bychom chtěli. 

Hlavním cílem naší CHS je především odchov zdravých a temperamentních štěňátek, o které bude pečováno v domácím prostředí s malými dětmi. Zdraví hlídame vhodným výběrem krycího psa. Spojení otce i matky vybíráme dále s ohledem a touhou po vítězství na výstavách. Naše štěňátka se tak rodí s výbornými zdravotními i výstavními předpoklady. 

Štěňátka budou vyrůstat v rodinném domě s možností hraní na zahradě. Důležitá je pro nás jejich raná socializace. Budou přicházet do kontaktu s dětmi, dospělími, ale i domácími zvířaty. Štěňátka u nás zažijí mnoho pro ně nových situací, které by je měly připravit na správný start do života.

Co se týče stravy, budou štěňátka zvyklá na BARF, ale i na granule, tak aby si nový majitelé mohli sami vybrat, co je pro ně nějlepší. Ke štěňátkům dostane nový majitel kupní smlouvu, která zaručí oběma stranám korektní přístup, dále hračku, kus deky z mámina pelíšku a balíček granulí, na která jsou štěňata zvyklá. Pejsci budou odčerveni (3x), očkováni a opatřeni čipem. 

Věnujeme mnoho lásky, času i financí do naší fenky a jejich odchovů, a proto je nalezení jejich nového a vhodného domova pro nás velmi důležité.

Jelikož si přejeme pro své odchovance to nejlepší a velmi nám záleží na jejich osudu, je pro nás prioritou výběr budoucích majitelů a jejich následný kontakt s námi, tak abychom se mohli i v příštích letech z našich štěňátek radovat.   

Rádi majitelům štěňátek poskytneme poradenský servis po celý život štěněte včetně servisu výstavního. Pokud majitelé zjistí, že se nemohou z nějakého důvodu o pejska starat, vybere mu nový domov, aby byl i nadále spokojený.

Navštivte strány naší CHS na Facebooku "Bangwood - CHS Entlebuchských salašnických psů"